demo NH T7.260 PowerCommand 4WD
 
Lisainfo

demo NEW HOLLAND  T7.260 PowerCommand 4WD

 

Mootor

6,8 l  6-silindriline New Holland/Iveco turbolaadimisega vahejahutiga Common Rail Tier IVB

AdBlue mootor

nimivõimsus @2200 p/min                                        162 kW / 220 hj

maks. võimsus @1800 p/min                                    191 kW / 260 hj

Pöördemoment                                                         1100 Nm@1500 p/min

Pöördemomendi varu                                                46 %

Küttepaagi maht                                                       395 l

Hooldusintervall                                                        600 tt

AdBlue paagimaht                                                     48 l

 

Transmissioon  

19x6 Power Command 40Eco (kõik käigud koormuse all lülitatavad)

Elektrohüdrauliline reevers roolisambal

 

Hüdraulika

suletud süsteemiga CCLS kolbpump, eraldi roolipump

kogutootlikkusega kuni 150 l/min

4x paari hüdroväljavõtteid taga

2x110mm tõstesilindrid, rippsüsteemi tõstejõud aiste otsast 10463 kg

EDC-elektrooniline rippsüsteemi juhtimine

rippsüsteemi koormus-ja positsioonjuhtimine

 

Sildade ja diferentsiaali juhtimine

Esisilla ja diferentsiaalide automaatsed sisse-välja lülitused vastavalt pöördenurgale, kiirusele, rippsüsteemi tõstmisele ja piduritele

 

 Traktori komplektsus ja tehnilised näitajad

  • esimene rippsüsteem, tõstejõud 59kN
  • 220V ploki –ja transmissioonisoojendus
  • haagise õhkpidurid
  • kabiinivedrustus
  • Dynamic esiporitiivad
  • radar
  • tagumise akna kojamees ja pesur
  • digitaalne armatuurlaud, põllukompuuter
  • 12x LED töötuld + 4x Halogen
  • 2-kiiruseline jõuvõtuvõll 540E/1000
  • jõuvõtuvõlli ”soft start” lülitus
  • põlluotsa automaatika
  • DeLuxe õhkpadjal iste
  • kaasreisija iste
  • tagumised poritiivalaiendid
  • teleskoopvarrega peeglid
  • hüdrauliline haagisekonks
  • automaatsed külgtõmmitsad
  • cd/mp3 raadio
  • konditisoneer
  • generator 200Amp
  • registreemine ARK-s
  • ohutuspakett (tulekustuti, apteek, helkurvest)
  • rehvid ees 540/65R30; 650/65R42

 

      

            Tootjamaa: Inglismaa

Hind
Soodushind (KM-ta): 89000 €

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Kristo Kompus
Telefon: +372 55609619
E-mail: kristo@tatoli.ee

Raimo Männe
Telefon: +372 5258022
E-mail: raimo.manne@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee