uus taimekaitseprits Horsch Leeb 4LT, 21m
 
Lisainfo

Uus järelveetav taimekaitseprits Horsch Leeb 4LT Light

(sn. 36722541, tootmisaasta 2020)

 

Komplektsus ja tehnilised näitajad

  • pöörav sild
  • veepaak 4000L
  • puhtaveepaak 500 l
  • kätepesupaak 15 l
  • taimekaitsevahendi doseerimisanum 35 l
  • kolbpump 400 l/min, kardaaniga käitatav
  • 2“ Kamlock kiirühendus täitmiseks
  • Digitaalne tasemenäidik koos maanuaalse indikaatoriga
  • 2 pöörlevat pihustit paagi pesuks
  • rattad 480/80 R42 Alliance Farm Pro II
  • porilauad
  • max kiirus 50km/h
  • optimaalne töökiirus 4 kuni16 km/h
  • õhkpidurid
  • Rööbe 2,25 m, flantsiga 2,10m
  • Kliirens 70 cm
  • 50 mm läbimõõduga silmuskonks, alumine haage
  • Hüdraulikaplokk poomi ja

             pumba juhtimiseks

sektsioonide sisse-välja lülitusega, põlluotsa lülitustega, Track Leader II, Section control

GPS vastuvõtja Egnos

  • Poom 21m- poom 5 osaline, 8- sektsiooni (1,5/3/4x3/3/1,5)
  • Leeb automaatne BoomControl Eco, kaks kõrguseandurit
  • tsirkulatsioon pritsimise reziimis
  • 1 pihustit vahega 50 cm pneumaatilise kontrolliga, iga pihusti otsas 3 ne „karusell“
  • LED Öövalgustus poomil,
  • panipaik kinnaste, maski ja mõõtenõu jaoks.
  • lisa panipaik paremal pool
  • kõrgsurvepesur
  • ISOBUS juhtpult Touch 800, joistik
  • 8m imivoolik

 

Tootjamaa: Saksamaa

 

 

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee