uus pöördader Överum CX41080 H Broneeritud
 
Lisainfo

Komplektsus ja tehnilised näitajad:

  • hõlmad                                                2 x 4
  • kliirens                                                80 cm
  • hüdrauliline kivikaitse
  • töölaius                                               160 kuni 200 cm
  • ketasnoad                                            2
  • sahkade vahekaugus                            100 cm
  • mass                                                   2290 kg
  • võimsustarve                                       130 hj 
  • Esimese saha künniviilu laiuse seadistamine mehhaaniliselt                                                             
  • tugiratas 26x12.0-12
  • Pöördpea : hüdrauliline, kõrgkvaliteetse võlliga, 125 mm diameeter
Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Raimo Männe
Telefon: +372 5258022
E-mail: raimo.manne@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee