uus ökoäke APV AS1200 koos külvikuga PS300
 
Lisainfo

Uus oraseäke APV AS1200  koos peenseemnekülvikuga PS300

 

Komplektsus ja tehnilised näitajad

  • töölaius 12 m, 8 sektsiooni
  • 48 piid igal sektsioonil
  • 8 mm piid (384 tk), pikkus 450 mm
  • tugirattad x4
  • hüdrauliliselt kokkuklapitav
  • peenseemne külvisekast 300L
  • 16 vooliku väljavõtet
  • hüdrauliliselt käitatav külviku ventilaator
  • elektriline doseerimine
  • elektriline juhtpult 5.2
  • külvinormi hoidmine kiiruse järgi
  • tugirattad x4
  • kaal 1300 kg
  • kiiruse ja traktori õlaku kõrguseandurid

 

Tootjamaa: Austria

 

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Raimo Männe
Telefon: +372 5258022
E-mail: raimo.manne@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee