uus demo randaal Horsch Joker 6RT Broneeritud
 
Lisainfo

uus Horsh Joker 6RT

- töölaius 6,15m

- transpordilaisu 3m

-taga topeltpakker

-hüdrauliline sügavuse muutine

-520 mm kettad x 52

-ketaste töönurk 17 kraadi

- ketaste paksus 6 mm

- hüdrauliline töösügavuse muutmine

-kaal 6150 kg

-jõuvajadus 180 kuni 240 hj

 

Tootjamaa: Saksamaa

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Jan Tooming
Telefon: +372 555 217 99
E-mail: jan.tooming@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee