demo Horsch 12TD
 
Lisainfo

Komplektsus ja tehnilised näitajad

  • 20 T (10 + 10) roolivad sillad
  • Roostevaba veepaak nominaalse täituvusega 12000l, maksimaalse mahutavusega 12800 l
  • Roostevaba segamismahuti: 52l
  • Puhtaveepaak 900 l
  • Kätepesupaak 15 l
  • Tsentrifugaalpump 1000 l/min 
  • 3“ Kamlock kiirühendus täitmisele koos 8m voolikuga

Lisaks väline täitmisvõimalus 3“ ühendusega

  • Automaatne survefilter mis puhastub põlluotstel
  • Sile põhjakate
  • Digitaalne tasemenäidik koos täitmise stopiga
  • Pöörlevad pihustid paagi pesuks
  • Rattad IF 520/85 R42 Alliance
  • Rataste automaatjuhtimine traktori jälgedes: Mõlemal sillal
  • Õhkpidurid, koos koormusregulaatoriga
  • Sildade hüdrovedrustus
  • Porilauad
  • Max kiirus 50 km/h
  • Töökiirus 4-20 km/h
  • Rööbe 2,0/2,1/2,25 m
  • Kliirens 85 cm
  • Kuulkonks K80
  • Hüdrauliline tugijalg
  • Hüdraulika plokk poomi ja pumba juhtimiseks
  • Pritsi ISOBUS juhtimine
  • 30 cm diagonaaliga värvilise puuteekraaniga

Horsch Touch 1200 monitor

  • Multifunktsionaalne juhtkang
  • Hüdraulika ühendus traktorist:

Vajalik hüdraulika vooluhulk 180 l/min

Lisajahutusradiaator LS hüdraulikale

  • 15 sektsiooni ( 2x1,5 / 3 // 1,5 / 7x3 / 1,5 //3 / 2x1,5)
  • Sektsioonide sisse-välja lülitamine, põlluotsa lülitus, põldude kaardistamine ja muutnormiga pritsimine
  • LEEB poom 36 m (12/24/36) - 7 osaline
  • Poomiotsa murdumiskaitse
  • Leeb automaatne poomi kontroll BoomControl Pro Plus (sõltumatud tiivad,pos. ja neg, kõrguse mälu) 6 andurit
  • Roostevaba torustik
  • Tsirkulatsioon pritsimise reziimis
  • Kaks+kaks pihustit vahega 25 cm pneumaatilise kontrolliga (pihustite tüüp

vastavalt kliendi soovile); automaatne pihusti kontroll;  Blow out funktsioon;

 lisafilter poomil

  • CCS: continuous inside cleaning süsteem
  • Otsa pihustid
  • Öövalgustus poomil koos tulede automaatpesuga
  • Platvorm koos redeliga + põllupinna ja poomi lisavalgustus
  • Tuuletugevuse mõõtur
  • Survepesur
  • Kompressor
  • Vilkur taga; tööriistakast
  • Panipaik kinnaste, maski ja mõõtenõu jaoks
Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Jan Tooming
Telefon: +372 555 217 99
E-mail: jan.tooming@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee