uus purustajaniiduk Maschio Girafetta 140
 
Lisainfo

Uus purustajaniiduk Maschio Giraffetta140

 

- trummel niidupea, töölaius 1,4 m

- kulpterad

- jõuvõtuvõll 540 p/min

- kardaan

 - 20" vasarad

- tasandusrull

- välimise ülekandega

- hüdrauliliselt poomiga nihutatav külgsuunas

- töönurk -65 kuni +90 kraadi

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee