uus poomniiduk Maschio Palma 720T Broneeritud
 
Lisainfo

Palma 720T (teleskoopiline, tööulatus 7,45m) koos 1,25 trummel lõikepeaga

  • hüdraulikapaak koos pumbaga
  • jvv pöörded 540 pumba käitamiseks
  • jagaja
  • õlijahuti
  • kinnitus 3-punkti kat. II
  • lõikepea töönurk 220 kraadi
  • sõidutuled
Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Raimo Männe
Telefon: +372 5258022
E-mail: raimo.manne@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee