demo poomniiduk Maschio Martina 595 koos lõikepeaga 1,2m
 
Lisainfo

Poomniiduk MASCHIO Martina595

 

- 3-punkti ripphaakeseade kat.II/III

- tööulatus 5,95 m

- lõikepea tööliaus 1,2 m

- jvv 540 p/min

- Y-terad

- jõuvajadus 70 hj

- kaal 650 kg

- õlijahuti

- hüdraulika paak 170 l

- lõikepea töönurk 246 kraadi

 

 

 

Hind
Hind (KM-ta): 14000 €

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Raimo Männe
Telefon: +372 5258022
E-mail: raimo.manne@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee