uus sahk VPX330
 
Lisainfo
  • maks. töölaius 330 cm
  • min. töölaius V-asendis 247 cm
  • hõlmade kõrgus 105 cm
  • hõlmade liikumise nurk +/- 38 kraadi
  • juhtimine elektorhüdrauliline
  • kummi või metalltera
  • Led ääretuled
  • elektriline hõlmade ümberlüliti
  • libisemitallad
  • kaal 750 kg
  • 3-punkti haage 

 

Kindel lumesahk rasketes lumeoludes

Optimal® VPX-sahk on mõeldud töötamiseks raskemates lumeoludes ja suurte territooriumite puhastamiseks. VPX-sahk sobib haakimiseks suurtele traktoritele ja rataslaaduritele. VPX-sahal on vedrudega kaitstud lõikeserv, mis rakendab puhastatavale pinnale pidevat survet. Samuti taastub vedrude abil lõikeserva tööasend peale tera kaldumist takistuse tõttu. See lahendus vähendab lõiketera vibratsiooni, mis võimaldab suuremat töökiirust ja vähendab kütusekulu. VPX-sahal on tiivale takistustest tekkivate löökide ja saha õige seadistuse taastamiseks hüdroaku.   Standardvarustuses on  tugijalased.

Eelised

  • Hõlma kuju kindlustab hea töötulemuse ja väldib lume kleepumise
  • Hüdrauliline löögikaitse ühendatud hüdroakuga
  • HARDOX-terasest tugijalased
Hind
Hind (KM-ta): 8344 €

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee