uus liivapuistur SP-800
 
Lisainfo

- töölaius                      1600 mm

- punkri mahutavus        800 l

- 2 siibrit                       40 cm

- vajalik õlivooluhulk      25 l /min

- kinnitus                      3-punkti

- kaal                           320 kg

- iselaadimine, hüdrauliline kallutus silindriga 

- presentkate

- kaitsevõrk

 

 

 

Hind
Hind (KM-ta): 4850 Soodushind (KM-ta): 4725 €

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee