uus New Holland CX6.90 RS
 
Lisainfo

Uus teraviljakombain NEW HOLLAND CX6.90 RS  

 

Komplektsus ja tehnilised näitajad

- mootor New Holland Cursor9  8700 cm3 Stage 5 CommonRail

- mootori nimivõimsus @2100 p/min            225 kW / 306 hj

- mootori maks.võimsus @2000 p/min         250 kW / 340 hj

- kütusepaak                           670 L

- AdBlue paak                        110 L             

- diferentsiaalilukk

- hüdrostaatiline ajam

- reguleeritav juhtsild

- veorehvid     900/60 R32 Michelin MegaXbiB

- juhtrehvid     500/70 R24

- hüdrauliline heedri ja põhuelevaatori reevers

 -IntelliView IV puutetundlik juhtmonitor              

- tugevdatud  kaldtransportöör  

- suure mahtuvusega ja kergesti tühjendatav kivitasku

- Opti-Thresh süsteem põhuvoolu piitriga (kolme  trumliga ja peksukorvi pindalaga 2,39 m², põhitrumli läbimõõt 600 mm)

- fikseeritud sõeltega puhastussüsteem, kogupindalaga 5,21 m²

- elektriliselt sõelte reguleerimine

- 3-astmeline sõeltesüsteem TripleClean

- põhupuisturite arv 6

- puisturite tööpind 6,45 m2

- aganalaotur

- kinnine väljalaadimistigu, tootlikkusega 105 l/sek

- terapunker 9300 l

- põhupurusti

- kabiin õhkpadjal istme ,soojenduse ja konditsioneeriga

- kõrvalistuja iste

- ATC-kabiinikliima

- 13x LED töötuled  

- cd/mp3 raadio

- elektro-hüdrauliline peksumasina ja väljalaadimisteo juhtimine

 - värviline pardakompuuter (terakadude lugeja, hektari lugeja, põllu koondandmed jne)

- multifunktsionaalne juhtkang

- eestikeelne kasutusjuhend

- tulekustuti

- töötuled

- õhkkompressor

- 3x LED vilkurit

- kärukonks automaat

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Jan Tooming
Telefon: +372 555 217 99
E-mail: jan.tooming@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee