uus New Holland 7,6 Vario heeder
 
Lisainfo

New Holland VARIO HEEDER 7,6m                                                                                                                                                                                                              

- töölaiusega 7,6 m

- põll hüdrauliliselt liigutatav 575 mm

- vikati lõikekiirus 1300 lõiget /min

- kaksiteo läbimõõt 660 mm

- hüdrostaatiline haspli ajam

- põllujagajad

- 2x hüdraulilised külgvikatid

- heedrikäru NH 4WT (4-wheel turn)

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Jan Tooming
Telefon: +372 555 217 99
E-mail: jan.tooming@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee