uus purustajaniiduk McConnel SR15-6 Broneeritud
 
Lisainfo

Uus universaal purustaja-niiduk McConnel FLEX WING SR15-6

 

Kompletksus ja tehnilised näitajad:

- töölaius                                             4,6 m

- trantspordi laius                               2,34 m

- trantsport kõrgus                              2,00m

- jvv. pöörded                                     1000 p/min

- niiduki kaal                                      2300 kg

- tugirattaid                                        6

- rootorite arv                                     3
- nugade arv                                       9    

- tera nurkkiirus                                  4470 m/min    

- niitmiskõrgus                                    25-375 mm

- maks. lõigatava materjali läbimõõt 50 mm

- kardaan

- tiiva liikumine                                  alla 220    üles900
- tugevdatud konstruktsioon (igal reduktoril  kaitsesidur) 

 https://www.mcconnel.com/rotary-and-flail-mowers/rotary-mowers/_product/30/sr460/

 

Tootjamaa: Inglismaa

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Raimo Männe
Telefon: +372 5258022
E-mail: raimo.manne@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee