purustajaniiduk McConnel Magnum280 Broneeritud
 
Lisainfo

McConnel  universaalniiduk Magnum 280

- töölaius 2,8 m

- kaal 517 kg

- jõuvõtuvõll 1000 p/min

- hüdrauliliselt küljele liigutatav

- masin ideaalselt sobib nii karjamaade, rohumaade kui ka teeäärte ja kraavide niitmiseks
- maksimaalne adapteerimine, otsene kontakt maapinnaga on välistatud
- tugevdatud konstruktsioon, spetsiaalselt konstrueeritud ekstreemsetes tingimustes niitmiseks, sobib põõsastiku ja muude taimede läbimõõduga umbes 40 mm niitmiseks (tugevdatud reduktor, lisa kiilrihmad, suurema läbimõõduga rootor ja valtsid) 
- hooldus-sõbralik ajam, neutraliseerib löökkoormust ning kaitseb võlli ja reduktorit
- 3-punkti ripphaakeseade

- toetusrulli asendid 4
- töökindlad  kulpnoad  (34 tk.)
- ülilihtsa konstruktsiooniga, võimaldab saavutada liikumiskiirust kuni 10 km/h       
- vibratsioonivaba rootor       

- niitmiskõrgus 40 mm kuni155 mm

- võimsustarve 90 hj

- kardaan

 

 

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Raimo Männe
Telefon: +372 5258022
E-mail: raimo.manne@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee