AgLeader GeoSteer""

Tatoli AS tootevalikusse kuuluva AgLeader Technology Inc. tootevalikusse jõudis uus GPS/automaatroolisüsteem GeoSteerTM.

GeoSteer


Kui tavaliselt saab GPS rakendused jagada tinglikult ’odavateks’ või ’headeks’, siis AgLeader GeoSteerTM püüab endas korraga ühendada nii odava kui ka hea. Tuginedes täiusliku automaatroolisüsteemi „ParaDyme“ platvormile, ongi valminud ühe antenniga, kuid sarnasel põhimõttel töötav variant. Esiletõstetud põhimõtted on:
- lihtsus ja teisaldatavus – sellele aitab kaasa automaatne kalibreerimisfunktsioon
- laiaulatuslik ühlduvus – süsteem võib juhtida praktiliselt kõiki süsteeme: integreeritud hüdrauliline, CAN-juhitav, üle võtta masina originaalsüsteemi, mehhaaniline abiroolimehhanism.
- kõik GPS signaali ja parandussignaali võimalused, automaatne saadaoleva parandussignaali valik tööd katkestamata.
- kaughooldus ja –diagnostika, võimaldab enamiku häälestuse ja kasutusega seotud probleemidest lahendada raiskamata aega kohalesõiduks.

Süsteemi juhitakse endiselt läbi INTEGRA või VERSA monitoride, mis võimaldavad samal ajal kasutada ka kõiki teisi funktsioone.

Süsteemi tutvustav reklaamleht on vaadatav siit.


LISAINFORMATSIOONIKS AGLEADER TOODETE KOHTA:

Kogu info AgLeader tootevaliku ja võimaluste, kui ka põhimõtete kohta on loetav veebilehelt:

http://www.agleader.com

AgLeader on üles laadinud hulgaliselt illustreerivaid ja informatiivseid videoklippe, millised on leitavad nende „YouTube“ kanalil:

http://www.youtube.com/user/AgLeaderTechnology/videos

Tatoli AS © 2015 Lohkva küla, Luunja vald, Tartumaa, Eesti